top of page
Verdiğimiz Hizmetler
bursa-klozet-tikanikligi-acma.jpg
bursa-lavabo-tikanikligi-acma.jpg
pimas-768x307.jpg

TUVALET TIKANIKLIĞI AÇMA

LAVABO TIKANIKLIĞI AÇMA

PİMAŞ TIKANIKLIĞI AÇMA

Banyo/tuvalet tıkanıklığı açma işlemleri, kanal açma makinesi kullanarak banyolarınızdaki gider tıkanıklığı sorunlarınızı kırıp dökmeye gerek kalmadan çözüyoruz. Banyonuzda oluşan gider tıkanıklıkları zamanla zemin, duvar, fayans gibi kaplamalara zarar vererek aşındırmaktadır.

Bu aşındırma sonucunda ortaya çıkan zararlar komşularınıza veya alt komşularınıza kadar ulaşarak maddi hasarlara yol açabilir. Bu nedenle, banyonuzdaki tıkanıklık sorununun daha ileri boyutlara ulaşmadan hemen çözülmesi gerekmektedir.

Banyo tıkanıklığı açma işlemi genellikle elinizin ulaşamayacağı ve duvar içinden geçen atık su gider tesisatından kaynaklanan sorunlardan kaynaklanmaktadır. Tıkanıklığın tespiti için görüntüleme yapan robot kameralar kullanılarak kırma ve dökme işlemlerinin önüne geçilmektedir.

Banyo/tuvalet tıkanıklığı giderme işi, uzman tesisatçılar tarafından yürütülen bir işlemdir. Sorunun kaynağı genellikle kullanılan katı veya kimyasal maddelerin zamanla birikmesi, saç, pamuk gibi cisimlerin katı hale dönüşmesi ve yanlış hesaplanmış veya doğru eğim verilmemiş gider borularının kullanılmasından kaynaklanmaktadır. Gider borularının görüntülenmesi için özel cihazlar ve kanal açma makineleri kullanılarak sorununuz kolayca çözülebilir.

gider-acma-768x362.jpg

7/24 Hizmet ve Bursa Geneline Ulaşan Gider Açma ve Yenileme Çözümleri!

Hizmetlerimizden yararlanmak ve profesyonel gider açma ve yenileme çözümleriyle tanışmak için bugün bize ulaşın. Eksiksiz bir hizmet deneyimi sunarak, gider açma ve yenileme  sorunlarınızı çözmek için sabırsızlıkla bekliyoruz. 7/24 hizmet ve Bursa ilinde sunduğumuz gider açma ve yenileme  çözümleriyle size destek olmaktan mutluluk duyarız!

Hizmet Verdiğimiz Gider Açma Bölgeleri
Bursa Gider Açma
Osmangazi Gider Açma
Nilüfer Gider Açma
Yıldırım Gider Açma
Gürsu Gider Açma
Kestel Gider Açma

 

bursa-acil-sıhhi-tesisat-ustası
BİZE ULAŞIN
Bursa sıhhi tesisat ustası
bottom of page